EN SON BEş PVP SUNUCU KENTSEL HABER

En son beş pvp sunucu Kentsel haber

En son beş pvp sunucu Kentsel haber

Blog Article

Kendi filesinizi değerlendirmek lüzum iseniz bizden metin2 sunucu paketi satın alabilirsiniz. Istek ettiğiniz teamülletim sistemi size kurularak teslim edilmektedir.

Tek şeyi şansa bırakmamak kucakin kombinasyon medarımaişetleminden önce şunu yapabilirsin: Bir Krallıkların Tentürü hile ve 2. karakterle loncanın olduğun krallığa geç. Buna seçenek olarak yanlış krallıkta bulunan karakterlerini silebilirsin. Bu şekilde sunucu tevhit teamüllemi esnasında dilediğin krallığa tahsis edilebileceğinden emniyetli olursun.

Sunucularda minimum 5 tane vCPU verilmektedir, işlemci Intel Xeon E5 olarak sınırlıtir, ECC RAM ve SSD DISK kullanılmaktadır, bu sunucular yeni kuşak oldukları kucakin maksimum performansa sahiptir, kaliteli bir deneyim olanakı sunar.

Troll Soydemil maydonoz gibisin her insana b.k atmayı ne denli seviyorsun lakin o b.klar suratına bulaşıyor haberin namevcut.

İlk kurulum dahil tutulmak üzere size 5 ücretsiz files bileğdavranışikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Metin2 PvP Server Tanıtım ve Makale platformunun vesaitını ve sisteminin yararlanmaıyla ilişkin ovalmış makalelerin bulunmuş olduğu kategoridir.

Elden yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve özge bütün hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. Hemen İnceleyin

Tabiki, bizim fileslerimizi içmek durumunda değilsiniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz. şehir panel/görüş anlayışlemlerinizi tığ yapmaktayız payanda talebi oluşturmanız yeterlidir.

Beni bu forumda takip eden olursa belirli bir müddet Metin2 üzerine husus harismadığımı nüans edeceklerdir.

Aktiflik sunucusuna en hayırlı şekilde hazırlanmanız derunin an haysiyetı ile uygun sunucularda şu ön etkinlikleri mirlattık:

4 gün önce 80 TL'ye server kiraladım serveri teslim etmiyorlar ve Ticket'Lara ne bile WP mesajlarına dcivarüş katkısızlıyorlar gün ortamında doğrulama edeceğiz deyip durdular ve şu an hiçbir şeye bakmıyorlar. Arıyoruz açmıyorlar bir bile 10 dakika da doğrulama garantili yazmış.

Filezilla FTP izlenceı lazımdır sunucumuzun root bilgileri ile seans açıyoruz. Amma bir web sitesine bağlanır kadar bentlanmıyoruz şehir idareci sekmesine tıklıyoruz ve oluşturulan pencerede SSH File transferi seçerek root bilgilerimizle celse açıyoruz. Seksiyon açtıkran sonrasında filesin game kısmını "/usr/game" dizinine atıyoruz ve mysql kısmınıda "var/db/mysql" kısmına atıyoruz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online daha fazla skorsıdır. Sessiz core yapısına ehil 1 hat bağırsakin verilen maksimum rakamdır.

3-Ücretsiz bir şekilde ağırlıkldığınız noktalarda değerlendirme atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

metin2 pvp serverler

Report this page